Chytrá Android vysílačka Hytera PDC550 spojuje technologie PoC a DMR

Nová multi-režimová radiostanice Hytera PDC550 je chytrá PoC vysílačka založená na OS Android, která může současně fungovat, jako standardní digitální radiostanice podle standardu DMR. PDC550 tedy může pracovat jako chytrý mobilní telefon a využívat rychlé přenosy dat v širokopásmových sítích 3G a 4G LTE mobilních operátorů, případně v bezdrátových sítích WiFi. Současně umožňuje komunikovat se standardními digitálními i analogovými radiostanicemi v pásmu VHF nebo UHF podle zvolené varianty.

Multi-režimová vysílačka Hytera PDC550 pracuje jako PoC vysílačka i DMR radiostanice

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home/html/wifi-obchod.cz/public_html/hyt/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Vysílačka Hytera PDC550 a její hlavní přednosti

Propojení širokopásmových a úzkopásmových technologií v jediném přístroji

Chytrá vysílačka PDC550 umožňuje uživateli spolupracovat v různých komunikačních režimech včetně širokopásmových sítí LTE a v úzkopásmových digitálních systémech DMR ve frekvenčním pásmu VHF nebo UHF. Při využití videa v širokopásmových sítích se uživatelé nejen slyší, ale mohou i jasně vidět. To jim umožňuje klidně reagovat, kontrolovat situaci a dělat správná rozhodnutí v nejkratším možném čase.

Hlasitý zvuk ve vysoké kvalitě

Hytera PDC550 využívá technologii potlačení hluku pomocí dvou mikrofonů s výkonnou funkcí rozpoznávání hlasu. Toto řešení efektivně odděluje lidský hlas od okolního hluku.  Zabudovaný reproduktor poskytuje dostatečně hlasitý a čistý zvuk pro běžně používané hovorové služby.

Robustní a přitom kompaktní provedení chytré vysílačky

Multi-režimová vysílačka PDC550 je navržena pro použití v náročném prostředí. Ochrana proti prachu a vodě odpovídá specifikaci IP68. Ochrana proti nárazům, vibracím, teplotním šokům odpovídá armádní normě MIL-STD-810G. Bez poškození odolá pádu z výšky 1,2m.

Uživateli padne do ruky

Průmyslový displej s HD rozlišením a úhlopříčkou 5“ využívá třetí generaci ochranného skla Gorilla Glass. Displej poskytuje kvalitní obrat i na ostrém slunci. Chytrá vysílačka podporuje ovládání dotykové obrazovky i v rukavicích a při dešti. Zadní část přístroje i tlačítka jsou strukturovaná, aby bylo používání pro uživatele pohodlné a bezpečné.

Otevřená platforma poskytuje nekonečné možnosti

Hytera PDC550 nabízí vysokou kompatibilitu a spolehlivý výkon. Může na ní běžet současně řada aplikací. Otevřené API nabízí třetím stranám vývoj uživateli přizpůsobených aplikací například s čtením QR kódů, rozpoznáváním tváře atd.

Vícenásobný ochranný mechanismus zajišťuje bezpečnost

Slot pro SD kartu lze využít i pro speciální HW šifrování komunikace. Radiostanice využívá profesionální MDM správu aplikací, která umožňuje dálkově kontrolovat aplikace provozované na terminálu. Všechny aplikace musí být kompletně podepsané před nahráním do radiostanice přes MDM.

DMR / LTE vysílačky Hytera PDC550

Produktové video Hytera PDC550

Co nabízí PoC technologie a řešení?

PoC řešení zajišťuje skupinové hovory podobně jako tradiční vysílačky. K propojení účastníků PoC technologie používá služby datových sítí 3G, 4G LTE a WiFi. Součástí PoC řešení je centrální server zajišťující propojení hlasových a obecně multimediálních funkcí, mobilní aplikace provozovaná obvykle na standardní operačních systémech pro chytrá mobilní zařízení Android nebo IPhone firmy Apple a dispečerská aplikace pro standardní PC s OS Windows. PoC řešení nabízí ve srovnání s tradičními úzkopásmovými technologiemi prakticky neomezený dosah, protože může využívat sítí mobilních operátorů. Další velkou výhodou je možnost používání multimediálních služeb s přenosem fotografií a videa, které úzkopásmové sítě přenášet nemohou. Aktuálně už můžeme zákazníkům nabídnou služby naší PoC platformy DComPTT a dále řešení Walkie Fleet.

PoC řešení DComPTT zahrnuje server, mobilní i dispečerskou aplikaci a podporuje celou paletu funkci podporujících týmovou komunikaci

Vybrané příslušenství dostupné pro vysílačky Hytera PDC550

Vybrané příslušenství multi-režimové radiostanice Hytera PDC550

Radiostanice Hytera PDC550 technická specifikace

Frekveční rozsah DMR:

VHF: 136 – 174 MHz
UHF: 400 – 470 MHz

Vysílací VF výkon DMR:

UHF:  4W/1W

VHF:  5W/1W

Frekvenční pásma veřejné sítě:

GSM: 850/900/l BOO/l 900MHz

TD-SCDMA: B34/B39

CDMA: BCO WCDMA: B1/B3/B5/B8

TDD-LTE: BJB/BJ9/B40/B41

FDD-LTE: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B26/B27/B28

Paměť:

3GB RAM + 32GB ROM, rozšiřitelná paměť (maximum 128GB)

Rozměry:

115mm x 75mm x 21.5mm

Hmotnost:

375 g (včetně baterie, antény a klipsu na opasek)

Displej:

5.0″ HD dotykový displej, rozlišení 1280×720 px

Kamery:

Zadní 13.0 MP, přední 5.0 MP

Kartové sloty: 3, 2*Nano SIM, 1*Micro SD
WLAN: 

2.4 GHz, 802.11 b/g/n

Lokalizace:

GPS/AGPS/GLONASS/Galileo/BeiDou

Bluetooth

4.1

NFC:

ano

Baterie:

2400mAh, volitelně 3500mAh, napětí 7,4V

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/multi-rezimova-vysilacka-hytera-pdc550-technologie-dmr-poc/