Kontakty

Certifikovaný distributor pro ČR a SR
DCom, spol. s r.o.
Kšírova 32, 619 00 Brno, Česká Republika Ukázat na mapě
spojovatelka: +420 543 255 191
fax: +420 543 255 189
ID datové schránky: irsyafv
https://www.dcom.cz
https://www.wifi-obchod.cz
https://www.hyt.cz


Autorizovaní partneři pro ČR

firmakontaktní osobaemailtelefon
 Apexserv s.r.o. Martin Macht martin.macht@apexserv.cz 777 119 905
 Audipro s.r.o. Dalibor Hudec dalibor@audiopro.cz 604 271 602
 AŽD Praha, s. r. o. Bronislav Popovský Popovsky.Bronislav@azd.cz 
 Cofi, s. r. o. Jan Polák jan.polak@cofi.cz273 132 090
 Commatel, spol. s r.o. Jan Konigsmark konigsmark@comshop.cz 604 272 020
 Duffek výzbroj-výstroj Karel Duffek duffek@vystroj-vyzbroj.cz 605 277 770
 Jaroslav Hauerland – ELKOM Servis Jaroslav Hauerland elkom@uh.brod.cz 608 832 687
 Ing. Karin Pazderníková Ing. Karin Pazderníková obchod@vyza.cz 774 859 178
 Ing. Petr Pernický – HDT radiostanice Ing. Petr Pernický petr.pernik@gmail.com 733 630 533
 JVPO spol. s r. o Jana Šťástková JVPO@email.cz 777 277 685
 KNĚZEK s.r.o. Ing. Radomír KNĚZEK Ralik@Knezek.cz 596 941 050
 MASTER IT Technologies, a.s. Ing. Rostislav Opach rostislav.opach@masterit.cz 552 321 450
 Monika Vajčnerová – hasičské vybavení Monika Vajčnerová info@hasicskevybaveni.cz 606 140 136
 oaza-net spol. s r.o. Miroslav Dluhý mdluhy@oaza-net.cz 728 080 699
 Perspekta,spol. s r.o. Jan Roubal brno@perspekta.cz 731 825 858
 Požární bezpečnost s.r.o. Tomáš Entlicher entlicher@vyzbrojna.cz 724 796 110
 PROBO – Petr Machara Petr Macura info@probo-nb.cz 777 182 83
 RADOM, s.r.o. Ing. Jiří Mášajiri.masa@radom.eu 605 205 505
 RCD Radiokomunikace spol. s r.o. Ing. Bohumil Liska liska@rcd.cz 466 415 376
 RScom-CZ s.r.o. Ing. Stanislav Víšek visek.s@rscom.cz 774 305 411
 SDH plus, s. r. o. Markéta Kopalová info@sdhplus.cz 482 428 603
 TECHLINK s.r.o. Ing. Martin Vítek vitek@techlink.cz 608 600 361
 Václav Němec – RADIOKING Ing. Michal Němec nemecm@radioking.cz 737 442 211
 Vladimír Krčmář Vladimír Krčmář info@krcmarasyn.cz 733 735 749
 ZAHAS s.r.o. Martin Škrovánek skrovanek.martin@zahas-sro.cz 724 515 658
 Zdeněk Pastuszek-Telmont Zdeněk Pastuszek telmont@volny.cz 603 450 163

 

Autorizovaní partneři pro SR

<

 july.meisel@gmail.com

+421 905 641 049 

firmakontaktní osobaemailtelefon
 Coopex-Radio, a.s. p. Stanko stanko@radiostanice.sk+421 903 708 761
 Diplomat profesionál SBS-Team Júlia Meiselová
 G-SYSTEMS Jozef Gürtler info@g-systems.sk+421 948 229 224
 Peter Buran Peter Buran peter@profivysielacky.sk +421 905 223 894
 PYROKOMPLEX S.R.O. Tomáš Puchel obchod@pyrokomplex.sk +421 917 708 532
 SELVIT s.r.o. Jozef Seleš selvit@selvit.sk +421 415 689 416