PoC vysílačky Hytera PNC370 dosah bez omezení – využívají WiFi a LTE

Vysílačky Hytera PNC370 nabízí komunikaci bez omezení. Hytera představila vysílačky PoC čili PTT over Cellluar. Vysílačky využívají pro vzájemnou komunikaci a rychlé přenosy dat sítě LTE a Wifi.

Uživatelé využívající vysílačky oceňují možnost skupinové komunikace, kdy stisknutím jediného tlačítka oslovíte široký okruh uživatelů. Druhým běžným požadavkem je velký dosah.  Běžné  PMR vysílačky bez  infrastruktury radiové sítě mají dosah 1 – 2 km. Hlavním omezujícím faktorem je šíření signálu za terénní překážky. Nové vysílačky od Hytery tyto nevýhody překonávají . Pro vzájemnou komunikaci využívají 3G a 4G LTE sítě mobilních operátorů a sítě WiFi, které ve většině míst nabízí vynikající pokrytí.

Nové vysílačky Hytera PNC370 se všech stran

Proč využívat PoC vysílačky Hytera PNC370 ?

PoC řešení umožňuje využívat pro skupinovou komunikaci pomocí vysílaček prostřednictvím mobilních sítí 3G/4G a WiFi se širokým pokrytím  území. Lze je používat na národní i mezinárodní úrovni. Vysílačky představují vhodné řešení pro organizace, kde je zajištěno spolehlivé a stabilní pokrytí sítěmi mobilních operátorů nebo WiFi. Pro jejich provoz není třeba žádné další povolení ani licence.

Klíčové výhody PoC řešení Hytera:

Inovativní prostředí založené na OS Android lze přizpůsobit požadavkům zákazníka. PoC vysílačky využívají pro svou komunikaci různé širokopásmové sítě.  PoC služby a aplikace založené na OS Android jsou přizpůsobené potřebám uživatelů a umožňují efektivní  řešení pro každodenní provoz. Hytera poskytuje otevřené API  rozhraní, s jehož pomocí mohou vývojáři řešení rozvíjet a přizpůsobovat požadavkům zákazníků.

Pokrytí území Využití  mobilních sítí zajišťuje široké pokrytí  – vaši pracovníci mohou být kdekoliv, kde je dostupné pokrytí  mobilních 3G / 4G síti nebo Wifi
Hlasové komunikace s vysokou kvalitou hovoru – použití dvou mikrofonů s potlačením okolního hluku zajišťuje vysokou audio kvalitu komunikace pro individuální a skupinové hovory i nouzová volání
Ověření dostupnosti členů týmu v reálném čase Dostupnost uživatelů v reálném čase – ověření stavu kontaktů (online nebo offline) zajišťuje jasnou informaci o dostupnosti členů týmu v reálném čase
Online sledování polohy a hodiny reálného času GPS sledování polohy a hodiny reálného času – zabudovaný GPS přijímač umožňuje online sledování polohy uživatelů na dispečerském pracovišti a přesné hodiny pro sledování historie komunikace.
Zabudované Bluetooth Zabudované Bluetooth –  podporuje připojení BT příslušenství uvolňuje ruce vašeho personálu a zlepšuje efektivitu komunikace
Zabudované Wifi Zabudované Wifi – spojení přes Wifi sítě zabezpečuje spolehlivou komunikaci především uvnitř budov a zároveň šetří poplatky za přenos dat.
Zabudovaná LED svítilna Budiž světlo jedním stisknutím – se zabudovanou LED svítilnou vysílačka pohodlně osvětlí okolní terén
Předinstalované Android aplikace Přeinstalované aplikace –  zajišťují pohodlný provoz PoC služeb. Hytera může rovněž nabídnout otevřené API rozhraní pro vývoj vlastních aplikací a přizpůsobení potřebám uživatele.
Doplňkové služby Doplňkové vlastnosti –  Dispečer může PoC aplikaci instalovanou na terminálu dálkově zablokovat a reaktivovat.
Vysílačky PNC370 mají dlouhou výdrž baterie Dlouhá výdrž baterie – působivá výdrž baterie zajišťuje dlouhou dobu provozu vysílačky PNC370, podpora Micro-USB nabíjení umožňuje nabíjení kdekoliv  a  kdykoliv
Odolná a spolehlivá Odolnost a spolehlivost –  PoC vysílačky PNC370 odpovídají požadavkům normy MIL-STD-810G a jsou odolné proti prachu a vodě dle specifikace IP55. 

Systémová architektura PoC řešení Hytera

Hytera nabízí kompletní PoC řešení, které zahrnuje platformu pro správu systému, dispečerské řešení, server  a vysílačky.

Systémová architektura PoC řešení Hytera

Dispečerská platforma

Hytera nabízí pro své PoC řešení dispečerskou platformu založenou na webové aplikaci.  Aplikace umožňuje online  v mapě zobrazovat polohy vysílaček PNC370. Dispečer okamžitě vidí polohu každého pracovníka a může efektivně reagovat na aktuální situaci. Sledovat lze pohyb pracovníků  v minulosti a volat uživatele přímo kliknutím na ikonu v mapě. Dispečer může hlasově komunikovat s celou skupinou uživatelů najednou nebo individuálně s jednotlivými uživateli. Veškeré hovory mohou být nahrávány. Dispečer vidí aktuální stav jednotlivých uživatelů. 

Dispečerská platforma pro PoC řešení Hytera

Přednosti dispečerské platformy pro PoC řešení Hytera

  • Správa uživatelů a hovorových skupin
  • Hlasový dispečink a záznam hovorů
  • Kontakty, stavy a historie
  • Aktuální poloha, sledování trasy, volání z mapy

 

Plaforma pro správu 

Webová platforma nabízí možnost správy komunikační sítě pro různé uživatele. Poskytuje správu účtů., správu terminálů, uživatelů, statistiky  a fakturace.

Hytera PoC webová platforma pro správu systému 

Přednosti webové platformy pro správu PoC

  • Strukturována správa účtů, uživatelů a terminálů
  • Monitorování provozu a využití
  • Fakturace a doplňkové služby
  • Dálková aktualizace firmware koncových terminálů

Cílové trhy

Cílové trhy pro PoC řešení Hytera

Technická specifikace

Standardy a frekvence

LTE FDD LTE: B1/3/5/6/7/8/20
WDCDMA B1
WLAN 2.4GHz, 802.11 b/g/n
Bluetooth BT 4.1
Systém pro sledování polohy

 

 
GPS/BDS/GLONASS

Všeobecné vlastnosti

Rozměry ( v x š x h) 121 x 55.5 x 24mm
Hmotnost s baterií 185g 
Operační systém
Android 5.1
Procesor MSM8909, Quad-core, 1.1GHz
Paměť RAM – 512 MB
ROM – 4 GB
SIM Micro SIM (12x15mm)
Displej
2.0” 320×240
TFT – nedotykový
Porty Micro USB 2.0
2.5mm Audio Jack
Nabíjecí kontakty pro  nabíjení ve stojánku
Provozní napětí 3.6V 
Baterie 3100mAh (Li-ion)
Výdrž v provozu > 18h (pracovní cyklus 5-5-90)
 

Audio

Audio výstup
1W 
Mikrofon
Dvojitý mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku
 

Charakteristiky prostředí

Provozní teplotní rozsah:
-20 °C  až +60 °C
Skladovací teplotní rozsah:
-30 °C až +70 °C
Elektrostatický výboj (ESD)
IEC 61000-4-2 (Level 4),
± 8 kV (kontaktní výboj)
± 12 kV (výboj se vzduchovou mezerou)
Ochrana proti prachu a vlhkosti:
IP55
Odolnost proti nárazům a vibracím:
MIL-STD-810 G Standard

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/vysilacky-hytera-pnc370-wifi-lte-site/