Hytera dodala radiovou síť TETRA pro mezinárodní letiště ve Vídni

Hytera Mobilfunk dodala novou radiovou síť TETRA pro vídeňské letiště Schwechat. Radiová síť TETRA byla integrována do existujících IT systémů letiště a je široce využívána letištním personálem pro vzájemnou komunikaci. Pro zajištění provozu letiště je nezávislá zabezpečená skupinová komunikace nepostradatelná.

Hytera dodala radiovou síť TETRA pro letiště ve Vídni

Radiová síť TETRA je využívaná v každodenním provozu různými skupinami zaměstnanců letiště od personálu terminálů až po pracovníky odbavení. Pro pokrytí leště byly instalovány dvě základnové stanice Hytera DIB-R5. Součástí dodávky bylo 40 vozidlových radiostanic MT680 a 125 přenosných terminálů PT580H.

Integrace radiové sítě TETRA do stávající IT infrastruktury letiště

Jedno z nejdůležitějších kritérií při výběru dodavatele byla schopnost integrace nové radiové sítě TETRA do stávajících IT systémů letiště. Hytera to dokázala zajistit díky flexibilní architektuře své TETRA infrastruktury radiové sítě ACCESSNET. Integrace byla úspěšně a rychle dokončena rovněž díky velmi konstruktivní spolupráci se zástupci vídeňského letiště.

Letiště ve Vídni je jedno z největších ve středoevropském regionu. V roce 2017 odbavilo 24 miliónu cestujících. Své služby zde nabízí přibližně 60 obchodů a 30 restaurací. Pro kvalitního dopravního spojení má letiště i svou vlastní železniční stanici.

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/hytera-dodala-radiovou-sit-tetra-pro-mezinarodni-letiste-ve-vidni/