LTE radiostanice Hytera získaly ocenění iF DESIGN AWARD 2018

Prestižní cenu pro LTE multi režimové radiostanice. Hytera zvítězila v letošní iF DESIGN AWARD se svým posledním revolučním produktem ze světa profesionálních komunikací.

 

LTE multirežimové radiostanice HyteraLTE multirežimové radiostanice byly oceněny v kategorii „Produkt“. Radiostanice jsou první svého druhu založené na plně konvergentní platformě propojující hlasové služby pro krizové řízení a LTE širokopásmová data. Nezávislá komise složená z 63 mezinárodních expertů uvedla ke svému rozhodnutí následující zdůvodnění: „Ve věku informací tradiční radiostanice nestačí pro zajištění rostoucích požadavků v řadě sektorů a především v sektoru bezpečnosti. V sektoru bezpečnosti vysoké požadavky na shromažďování, přenos a ukládání informací. Tato pokročilá radiostanice integruje úzkopásmové a širokopásmové technologie. Je vybavena 4“ dotykovým displejem, kamerou osazenou širokoúhlým objektivem a odolným akumulátorem.“

O prestižní cenu usilovalo mnoho uchazečů, porotci vybírali z 6400 návrhů z 54 zemí. Ocenění iF DESIGN AWARD je vyhlašováno každoročně nejstarší nezávislou institucí zaměřenou na design na světě iF International Forum Design v německém Hanoveru. Další informace o ocenění pro LTE multi režimové radiostanice Hytera lze najít v iF WOLD DESIGN GUIDE.

O ceně IF DESIGN AWARD

Prestižní ocenění IF DESIGN AWARD je po 65 let známkou reprezentující výjimečnost ve světovém designu. iF značka byla založena na mezinárodní úrovni jako symbol vynikajících úspěchů v designu. IF DESIGN AWARD je jedním z nejvýznamnějších světových ocenění za design. Oceňuje špičkovou úroveň designu v oborech: produkt, balení, komunikace a design služeb / UX, architektura, interiérová architektura a profesionální koncept.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/lte-radiostanice-hytera-ziskaly-oceneni-if-design-award-2018/