Dosah v terénu rozšíří kompaktní digitální převaděč Hytera HR655

Hytera představuje novou generaci kompaktních digitální převaděčů pro radiostanice a radiové sítě standardu DMR. Kompaktní převaděč Hytera HR655 zajistí uživateli spolehlivý dosah komunikace v objektech i v terénu mimo dosah pevné radiové sítě. Převaděč lze vybavit baterií s dlouhou výdrží a díky tomu ho lze použít zcela nezávisle pro zajištění komunikace uživatelé v oblasti bez energetické infrastruktury. HR655 může zabezpečit komunikaci například v místě živelné katastrofy. Převaděč HR655 integruje všechny klíčové prvky v kompaktním těle s hmotností pouze 2 kg. Hytera nabízí HR655 ve verzi pro vnitřní instalace s vysílacím výkonem 25W a krytím IP54 a pro venkovní instalace s výkonem 10W a krytím IP67.

Hytera HR655 je kompaktní digitální DMR převaděč, který snadno rozšíří komunikační dosah radiové sítě

Velký dosah pro analogové i digitální radiové sítě

Převaděč Hytera HR655 je schopen pracovat v analogovém režimu, digitálním režimu nebo dynamickém smíšeném analogovém a digitálním režimu. V dynamickém režimu převaděč automaticky přepíná druh provozu podle toho jaký typ volání přijímá. Převaděč je schopen zajistit spolehlivá dosah pro analogové i digitální radiové sítě a je ideální pro přechod od analogových technologií k digitálním.

Digitální převaděč Hytera HR655 podpory dynamické přepínání mezi analogovým a digitálním provozem.

Kompaktní DMR převaděč Hytera HR655 produktové video

Produktové video k převaděči Hytera HR655 názorně představuje hlavní přednosti tohoto nového komunikačního řešení.

Flexibilní nasazení

Inovativní design poskytuje HR655 skvělý výkon v malém a lehkém provedení. Kompaktní tělo HR655 umožňuje instalaci duplexeru. Převaděč je možné instalovat pomocí volitelného příslušenství instalace přímo na stěnu. To šetří místo i další náklady související s instalací. Další možnost je nasazení převaděče přímo venku terénu. HR655 se vyrábí ve verzi odolné proti prachu a vodě dle specifikace standardu IP67. K převaděči je možné objednat batoh pro snadné nošení na zádech. Přenosné řešení zajistí spolehlivý dosah pro váš tým i těžko přístupném terénu.

Digitální Hytera HR655 je vhodný pro použití v terénu. Nabízí řešení vše v jednom. Všechny důležité komponenty jsou integrovány v odolném těle.

Výhody převaděče HR655 pro snadné nasazení:

  • Inovativní design poskytuje vynikající výkon v lehkém kompaktním těle
  • HR655 je řešení vše v jednom. Obsahuje všechny komponenty k provozu integrované uvnitř těla převaděče včetně duplexeru a baterie.
  • Instalační příslušenství je přizpůsobeno pro snadnou instalaci vyžadující minimum prostoru.
  • K provozu uvnitř budov nabízí vysoký výkon v tenkém těle.
  • Pro venkovní použití nabízí batoh k nošení na zádech, vysokou odolnost proti prachu a vodě IP67, baterii s dlouhou výdrží.

Propojení více převaděčů přes IP Multi-site Connect pro spolehlivý dosah komunikace

Často nelze pokrýt potřebné území nebo objekty z jednoho místa a je třeba nasadit více základnových stanic. Více základnových stanic zajistí spolehlivé pokrytí pro složité objekty i rozsáhlé oblasti. Převaděče Hytera podporují vzájemné propojení přes počítačovou síť pomocí řešení IP Multi-site Connect. Toto řešení nabízí spolehlivé pokrytí rozsáhlých areálů a vysokých budov i velký dosah komunikace na rozsáhlém území. Řešení IP Multi-site Connect je vzájemně kompatibilní s dalšími převaděči výrobce Hytera.

Digitální převaděče Hytera podporují vzájemné propojení přes síť IP, které zajistí velký dosah komunikace radiové sítě

Vysoká spolehlivost a dlouhá výdrž při provozu z baterie

Převaděč HR655 nabízí kombinaci provozu ze sítě a volitelné baterie. Baterie s kapacitou 12,5 Ah funguje při připojení k elektrické síti jako záložní zdroj, který udrží převaděč v provozu po dobu cca 9 hodin při vysílacím výkonu 10W. Toto řešení zvyšuje spolehlivost a snižuje náklady na pořízení externího záložního zdroje.

Volitelná baterie může zajisti záložní napájení po dobu cca 9 hodin při výpadku napájení z el. sítě.

Pohodlná konfigurace, správa a dohled

Hytera nabízí pro své převaděče dohledový systém XNMS (Extended Network Management System). XNMS podporuje například snadnou konfiguraci, dálkové sledování provozních stavů a alarmů v reálném čase a rychlé aktualizace. To dramaticky snižuje čas a náklady na údržbu komunikační infrastruktury rozmístěné na rozsáhlém území.

Nástroj XNMS pro dálkovou konfiguraci dohled a správu radiové infrastruktury Hytera šetří náklady a čas

Technická specifikace

Frekvenční rozsahy136-174 MHz, 400-470 MHz
Počet kanálů1024
Kanálová rozteč12,5. kHz / 20 kHz / 25 kHz
Provozní napětíDC 14,4V +/- 15%
SpotřebaPohotovostní: <0.35A, Vysílání:<6A
Baterie12.5 Ah
Výdrž na baterii (50-50 provozní cyklus)nízký výkon 10W 9 hodin, vysoký výkon 25W 4 hodiny
Frekvenční stabilita<+/- 0.5ppm
Pracovní cyklus100%
Rozměryverze 25W: 201 x 211 x 80,6 mm (s ventilátorem), verze 10W: 201x211x 65,8
Hmotnost:verze 25W: 2 kg, verze 10W: 1,9 kg
Síťové propojeníSingle-site mode, IP Multi-site mode

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/dosah-v-terenu-rozsiri-kompaktni-digitalni-prevadec-hytera-hr655/