LTE vysílačka Hytera PNC360S v jednoduchosti je krása

Nová PoC vysílačka Hytera PNC360S využívající mobilní sítě LTE a WiFi nabízí jednoduchou a efektivní komunikaci pro týmy operující na rozsáhlém území. Rychlost komunikace je často pro řešení každodenních úkolů klíčová. Vysílačky nabízí okamžitou komunikaci stisknutím jediného tlačítka s celým týmem spolupracovníků najednou. PoC (Push-to-Talk over Celluar) technologie navíc díky využívání datových přenosů v sítích mobilních operátorů není omezena dosahem. Model Hytera PNC360S je vhodný například pro logistiku, hotely, nemocnice, průmyslové parky, ostrahu a správu nemovitostí. Velkou výhodou tohoto modelu je dlouhá výdrž v provozu, která je podle provozních podmínek až 48 hodin. Přes malé a lehké provedení vysílačka vyniká velkou odolností a robustností. Odolnost proti prachu a vodě odpovídá požadavkům IP67.

LTE vysílačka Hytera PNC360S je malá, lehká a přesto nabízí skvělou výdrž v provozu a odolnost proti prachu a vodě dle IP67.

Nová LTE vysílačka Hytera PNC360S představuje své přednosti v produktové videu

Prohlédněte si produktové video, které představuje hlavní přednosti nové LTE vysílačky Hytera PNC360S na produktovém videu.

Produktové video LTE vysílačky Hytera PNC360S

Vynikající kvalita zvuku, hovor srozumitelný i v hlučném prostředí

Hytera PNC360S nabízí skvělou kvalitu zvuku. Komunikace je dobře srozumitelná i hlučném prostředí. Kvalitní reproduktor s výkonem 2W poskytuje jasný a dobře srozumitelný zvuk. Vysílačka využívá moderní technologie pro potlačení hluku okolí a omezení zkreslení. Tyto prostředky zvyšují srozumitelnost hovoru a čistotu výsledného zvuku. Uživateli tak díky těmto moderním funkcím neunikne jediné slovo ani v hlučném prostředí průmyslové výroby a jeho hlas bude pro ostatní účastníky vždy dobře srozumitelný.

Vysílačka PNC360S nabízí vysokou kvalitu zvuku i v hlučném prostředí

PoC vysílačka dobře padne do ruky, je kompaktní a lehká

Vysílačka PNC360S padne uživateli dobře do ruky, je kompaktní a lehká. Všechny hlavní ovládací prvky jsou snadno přístupné. PTT tlačítko je dostatečně velké, texturované a barevně zvýrazněné. V horní části je oranžové tlačítko pro případ nouze. Displej je barevný a velmi dobře čitelný. Design přístroj je jednoduchý a čistý, neboť platí, že v jednoduchosti je krása.

PoC vysílačka Hytera PNC360S padne uživateli dobře do ruky je kompaktní a lehká.

Vysílačka je vhodná do náročného prostředí splňuje IP67 a MIL-STD-810H

Hytera klade tradičně vysoké nároky na kvalitu a odolnost svých výrobků. LTE vysílačka PNC360S splňuje požadavky na odolnost proti prachu a vodě dle standardu IP67. Lze ji zcela ponořit do vody. Kromě toho přístroj splňuje požadavky armádního standardu MIL-STD-810H, který mimo jiné definuje odolnost proti nárazům a vibracím. Vysílačka je testována na pád z výšky 1,2m.

LTE vysílačka PNC vysílačka splňuje požadavky na odolnost proti prachu a vodě dle IP67 a na odolnost proti nárazům a vibracím dle MIL-STD-810H

Dlouhá výdrž v provozu a rychlé nabíjení

LTE vysílačka Hytera PNC360S standardně používá lithium polymerovou baterii s kapacitou 4000mAh. Přístroj může v běžném pracovat až po dobu 48 hodin. Rychlé nabíjení zajišťuje standardní USB-C konektor. Vysílačka je znovu připravena k provozu během pár minut.

PoC vysílačka Hytera PNC360S nabízí výdrž v provozu až 48 hodin a rychlé nabíjení.

Precizní lokalizace vysílačky v terénu

PoC vysílačka PNC360S je osazena kombinovaným navigačním přijímačem, který je schopen využívat satelitní navigační systémy GPS, Galileo, BDS a Glonass. To umožňuje zajistit přesnější určení polohy a vyšší současně vyšší rychlost lokalizace.

LTE vysílačka Hytera PNC360S technická specifikace

Všeobecné vlastnosti

Displej4,5 cm úhlopříčka
Rozlišení160 x 128 px
TlačítkaPTT tlačítko, nouzové tlačítko, tlačítka pro ovládání hlasitosti,
tlačítka pro pohyb v menu
Rozměry (v x š x h)104 x 54,6 x 26,5 mm
Hmotnost190 g včetně baterie a klipsu
Odolnost prach vodaIP67
Odolnost pád1,2 m
CertifikaceCE/IP67/MIL-STD810H
Operační systémAndroid 7.0
PaměťRAM: 1 GB, ROM 8GB,
NabíjeníUSB-C
Externí rozhraníUSB-C, 3,5mm audio jack
Kapacita baterie4000 mAh (Li-ion)
Výdrž v provozucca 48 h (10-10-80 provozní cyklus), baterie výměnná
Reproduktor2W (3W max)
Provozní teplota-20°C až +60°C
ESDIEC 61000-4-2,(ESD)± 12 kV (Air); ±8 kV (Contact)

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/lte-vysilacka-hytera-pnc360s-v-jednoduchosti-je-krasa/