Lehká 2K policejní kamera Hytera GC550 precizní záznam události

Nové policejní kamery Hytera GC550 vynikají miniaturními rozměry a nízkou hmotností pouze 115g. Vysoké rozlišení 2K poskytne kvalitní záznam plný detailů.

Miniaturní policejní kamera Hytera GC550 je navržena pro pořizování kvalitních fotografií a videa jako průkazného materiálu o průběhu děje v terénu. GC550 nabízí řadu výkonných funkcí, hardwarových i softwarových, které podporují transparentnost interakce při prosazování práva a přispívají k bezpečnosti profesionálů ve službě. Širokoúhlá kamera s rozlišením 2K HD zaznamenává více detailů v širokém zorném poli 120°. Technologie pro úsporu energie a výkonná baterie zajišťují provoz kamery po celou směnu. Přes nízkou hmotnost pouze 115g kamera odolá pádu z 1,5m. Ochrana proti prachu a vodě odpovídá IP67. Uložená data ve vnitřním uložišti chrání pokročilé šifrování.

Policejní kamera Hytera GC550 produktové video

Prohlédněte si produktové video, které vám rychlé představí hlavní přednosti nové policejní kamery Hytera GC550.

Malá, lehká a přitom výkonná osobní kamera

Kamera Hytera GC550 je menší než běžná vizitka a její hmotnost nepřekračuje 115g. GC550 se dobře drží v dlani, nebo se dá snadno pomocí klipu připnout na oděv policistů a bezpečnostního personálu, tak aby nepřekážela a spolehlivě zaznamenávala děj ve svém okolí.

Policejní kamera Hytera GC550 vyniká malými rozměry a nízkou hmotností necelých 115g

Rozlišení 2K nabízí ohromující rozdíl v detailech

Na rozlišení videa záleží. Policejní kamera GC550 zaznamenává děj ve svém okolí v mimořádně podrobném rozlišení 2K. Jasné a plynulé video nabízí zásadní detaily pro hodnocení situace. Na základě detailní analýzy s využitím video záznamu průběhu děje mohou odborníci lépe vyhodnotit situaci a učinit odpovídající rozhodnutí.

Na detailech záleží policejní kamera Hytera GC550 zaznamená události ve vysokém rozlišení 2K.

Nošení v pohodlí bez stresu

Policisté mohou nosit kameru GC550 na nárameníku nebo v přední kapse pomocí klipsů pro nošení. Klip otočný o 360° umožňuje policistům snadno otáčet GC550 a najít nejlepší úhel záznamu.

Lehká Hytera GC550 se dobře nosí na rameni nebo v náprsní kapse.

Policejní kamera Hytera GC550 vydrží v provozu celou směnu

Policejní kamera GC550 využívá chytrou technologii pro snížení spotřeby. Současně je vybavena lithiovou baterií s vysokou kapacitou, která zajistí nahrávání ve FHD rozlišení po dobu 9 hodin. Baterii lze navíc snadno vyměnit za nabitou a pokračovat v záznamu. GC550 má i záložní baterii, která udrží přístroj v provozu po čas výměny baterie.

Policejní kamera GC550 využívá chytré technologie pro snížení spotřeby a výkonný akumulátor, který zajistí spolehlivý záznam po celou směnu.

Intuitivní ovládání, spuštění záznamu posunem

Kamera GC550 má snadné ovládání. Záznam videa se ovládá pomocí intuitivního posuvného ovladače, díky kterému je aktivace nahrávání snadnější něž kdykoliv předtím. Na základě polohy ovladače se může policista ve vypjatých situacích ujistit, zda je záznam zapnutý či vypnutý bez toho, aby musel přístroj musel kontrolovat pohledem.

Hytera GC550 má intuitivní ovládání. Policista může snadno ověřit, zda je přístroj v režimu nahrávání.

Datový airbag

Funkce zabezpečení dat chrání zařízení v případě náhlého pádu nebo nárazu. Tento datový airbag zajišťuje automatické ukládání zaznamenaných videí.

Funkce datový airbag zajistí ochranu záznamu GC550 v případě náhlého pádu nebo nárazu

Vysoká odolnost policejní kamery GC550

Policejní kamery Hytera GC550 jsou připraveny na náročnou práci v terénu při výkonu služby. Kamera je testována na odolnost proti pádu z výšky 1,5m. Kamera je odolná proti prachu a vodě dle standardu IP67.

Policejní kamery Hytera GC550 jsou připraveny k výkonu služby v náročném terénu. Odolají pádu z výšky 1,5m a jsou odolné proti prachu a vodě dle IP67.

Technická specifikace Hytera GC550

Parametr
Rozměry (v x š x h)73 mm x 48 mm x 25,5mm
Hmotnost <= 115g (s baterií)
Displejbarevný uhlopříčka 2″
Kapacita úložiště (varianty)16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB
Kapacita baterie2100 mAh
Noční záznaminfračervený
Zorný úhel120°
Rozsah zaostření0,5m až nekonečno
Rozlišení videa1440p@30fps, 1080p@30fps, 720p@30fps, 480p@30fps
Formát video souboruMP4
Rozlišení fotografieaž 40MPx
Formát souboru fotografiejpg
Formát soubor pro záznam audiaAAC
Šifrování souborůpodporuje
Rozhraní pro připojení PCUSB-C
Ochrana proti prachu a voděIP67
Provozní teplota-20°C to +60°C

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/lehka-2k-policejni-kamera-hytera-gc550-precizni-zaznam-udalosti/