Napájecí zdroje a měniče Alfatronix v naší nabídce

Napájecí zdroje a měniče AlfatronixPro plné využití možností moderní techniky je potřebné zvolit i kvalitní příslušenství, které zajistí spolehlivý provoz. Naši nabídku nyní rozšiřujeme o kvalitní napájecí zdroje a měniče známého britského výrobce Alfatronix, který v dané oblasti úspěšně působí už od roku 1979. Všechny jeho výrobky vynikají vysokou kvalitou a spolehlivostí. Spolehlivost výrobků firmy dobře vystihuje slogan „Fit it! Forget it!”, který lze volně přeložit „Namontuj a zapomeň“.  Alfatronix se také chlubí svou legendární doživotní zárukou na všechny své výrobky.

 

 

Měniče napětí Alfatronix

Měnic napětí AlfatronixČeským zákazníkům jsou dobře známé DC-DC  24V – 12V měniče často používané v nákladních vozidlech a autobusech,  které jsou k dispozici ve výkonových verzích od 36 do 600 W a to jak v provedení se společným záporným pólem i v izolované variantě pro plné oddělení napájecích obvodů, nebo pro systémy se společným kladným pólem. Většina typů měničů je nabízena s krytím IP53, které poskytuje vysokou odolnost proti prachu a velmi dobrou odolnost proti vodě. V případě potřeby je většinu měničů možné dodat také v provedené IP65.  Měniče Alfatronix nemají vnější pojistky. Ke zničení pojistky dojde pouze v případě poruchy měniče a nemusí být tedy z venku přístupná.

Napájecí zdroje Alfatronix

Napájecí zdroj pro základnové zdrojePro napájení základnových radiostanic jsme zařadili do nabídky ergonomicky navržené zdroje, které slouží zároveň jako podstavec pro základnovou a na pracovním stole nezabírají další místo. Ty zdroje mají možnost zálohování externím akumulátorem. Alfatronix tyto zdroje vyrábí pro řadu různých typů radiostanic. Pro radiostanice z produkce Hytery jsou k dispozici tyto napájecí zdroje pro digitální modely MD785, MT680 a analogové TM610.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/napajeci-zdroje-a-menice-alfatronix-v-nasi-nabidce/