Radiostanice Hytera jsou úspěšné u nás i v zahraničí!

Radiostanice Hytera s Prahou v pozadíProdej radiostanic i celých radiokomunikačních systémů Hytera rok od roku roste. V posledních dvou letech dodala firma HYTERA každý rok přes milion radiostanic na světový trh, z toho 225 000 terminálů standardu DMR.

Hytera získává zásadní postavení v oblasti radiokomunikační techniky a to díky obrovským investicím do vývoje zaměřeného na digitální komunikační technologie (TETRA, DMR, LTE, …), budování moderních výrobních kapacit s vysokou kvalitou produkce a rozšiřováním obchodní sítě prostřednictvím špičkových partnerů po celém světě.

Hytera ve spojení se společností DCom posiluje postavení i u nás v ČR. V minulém roce bylo na český trh dodáno téměř 2 400 radiostanic a z toho bylo více než 50% digitálních modelů standardu DMR. Český a slovenský trh je pro Hyteru po sousedním Polsku druhý nejúspěšnější ve střední a východní Evropě.

Důležité postavení si radiostanice značky Hytera získaly na české železnici, kde je v provozu už přes 3 000 radiostanic různých typů včetně digitálních modelů. Kromě ručních radiostanic Správa železniční dopravní cesty používá radiostanice Hytera jako součást základnových radiostanic pro místRadiostanice Hytera MP Břeclavní radiové sítě a traťový radiový systém.

Mezi další významné zákazníky patří společnost E.On, která zabezpečuje distribuci elektrické energické. Radiokomunikační sítě E.Onu jsou dnes založeny na technologii Hytera a dálkově řízeny z dispečerských pracovišť v Brně a Českých Budějovicích.

Velmi důležitými zákazníky jsou také jednotky dobrovolných i profesionálních hasičů. Profesionální jednotky HZS Jihomoravského kraje dnes používají přes 200 digitálních radiostanic Hytera, konkrétně se jedná o modely PD705 a PD785. Řada dalších profesionálních jednotek provozuje DMR digitální převaděče.

V nespolední řadě se daří získávat zákazníky z řad městských policií. Jako první byla realizována modernizace komunikačního systému MP Břeclav.

Spojení DComu s Hyterou trvá již 10 let a přináší oběma firmám nové a nové příležitosti a zajišťuje postavení na špičce technologických společností ve světě a v ČR !

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/radiostanice-hytera-jsou-uspesne-u-nas-i-v-zahranici/