Přenosná radiostanice (vysílačka) TC-780

HYT TC-780 do řady analogových profesionálních přenosných radiostanic s nejmodernější technologií poskytující řadu funkcí pro moderní radiové sítě. Radiostanice je vybavena  LCD displejem , numerickou klávesnici, , nabízí monžnost nastavit až 256 kanálů, které je možné rozdělit do zón.

Vysílačka TC-780

Profesionální přenosná radiostanice Hyt TC-780

Možnost přizpůsobit a lokalizovat menu

Prostřednistvím programového vybavení je možno si přizpůsobit pojmenování menu podle potřeb uživatele

Široké pokrytí
Umožňuje uživately flexibilně vybrat frekvenci používanou v jeho pracovním odvětví .
Výkonný audio výstup
Hlasový kompander spolu s výkonným 1.5 W reproduktorem (o průměru 40mm) poskytuje čistý a jasný zvuk i v hlučném prostředí.
Integrovaný scrambler
Při práci  s citlivými údaji je často požadována možnost zabezpečení  komunikace .TC 780 nabízí scrambler, který uživateli umožňuje zakódovat soukromou zprávu.
Kompresor dynamiky („šepot“)
Tato funkce zabezpečí, že i  když bude uživatel při vysílání šeptat, bude zpráva na přijímači slyšitelná.
5 tónová a HDC2400TM signalizace
5 tón bere audio signnál jako média(druh signalizace používající se v dnešní době) systém poskytuje funkce: identifikace, časovač hovoru, individuální hovor, skupinový hovor,  výstražný hovor, zjištění stavu, , krátká zpráva, autorizace, atd.
Signalizace HDC2400TM poskytuje funkce: identifikace, časovač hovoru, záznam hlasu, přehrávání záznamu, individuální hovor, skupinový hovor, broadcast, zablokování a odblokování radiostanice, status- zjištění stavu, krátká zpráva a přenos dat.
Bezpečnostní prvky
TC-780 má implementovány funkce „ležící muž“ „osamocený pracovník“ „nouzová siréna“ , čímž je zvýšena bezpečnost pracovníků v případě nouze nebo nehody

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/prenosna-radiostanice-tc-780/