Hytera podporuje Anketu Dobrovolní hasiči roku

DCom aAnketa Dobrovolní hasiči roku zahájení VII. ročníku Hytera opět podporují Anketu Dobrovolní hasiči roku. Již posedmé mohou dobrovolní hasiči z celé České republiky získat prestižní ocenění Dobrovolní hasiči roku a současně s tím i zajímavé finanční a věcné ceny. Anketa je skvělou příležitostí pro ocenění obětavé práce dobrovolných hasičů, kteří bez nároku na odměnu pomáhají v nouzi svým spoluobčanům a rozvíjejí sportovní a společenský život ve svých obcích. V letošním roce především díky dlouholeté spolupráci s partnery v čele s generálním partnerem GridServices, člen skupiny Innogy budou rozděleny dary v celkové výši téměř 2,5 milionu korun. Záštitu na akcí převzal ministr vnitra Milan Chovanec, ministr financí Andrej Babiš a rovněž ministr zemědělství Marian Jurečka.

Nový ročník právě startuje

Od pátku 28.4.2017 až do 15.7.2017 se jednotky dobrovolných hasičů z celé České republiky mohou přihlásit se svým zásahem, který provedly v období od 1.7.2016 do 30.6.2017 a nechat ho posoudit a ohodnotit členy odborné poroty. Stejnou šanci mají také sbory dobrovolných hasičů nebo hasičské sbory, které se mohou přihlásit s preventivní, výchovnou či společenskou akcí, která se uskutečnila ve stejném období.

Podpora Ankety Dobrovolní hasiči roku

Poslední tři ročníky byl DCom za podpory Hytery partnerem ankety a je pro nás ctí, že můžeme v podpoře této jedinečné akce letos znovu pokračovat v pozici hlavního partnera. Stále platilo a platí, že zajištění kvalitní komunikace je základním předpokladem úspěšného zásahu nebo organizace akce. Všechny oceněné jednotky a sbory proto letos znovu získají profesionální radiostanice Hytera. Celkový počet darovaných radiostanic v rámci podpory ankety dosáhne let počtu 120 kusů. Kromě věcných darů poskytneme pro podporu organizace akce i  finanční podporu. 

Změny v odborné porotě

Personální obměny doznala v letošním roce odborná porota Ankety. Funkci předsedy převzal generální ředitel HZS ČR genmjr. Ing. Drahoslav Ryba, novým místopředsedou je brig. gen. Mgr. Bc. Slavomír Bell, MSc., náměstek generálního ředitele HZS ČR, a člen poroty plk. Ing. Roman Vyskočil, ředitel HZS Ústeckého kraje.

Roadshow s Českým impulsem

Od dubna do srpna pořadatelé navštíví přes 60 akcí dobrovolných hasičů po celé České republice. V rámci této roadshow se bude možné na stánku Ankety seznámit s podrobnými informacemi o průběhu celé akce a prohlédnout si některé z věcných cen.

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/hytera-podpori-dobrovolne-hasici/