Vysílačky Hytera na setkání PyroCar 2014

Vysílačky Hytera se představily na setkání hasičských automobilů Pyrocar 2014Letošním vyvrcholením oslav 150 výročí založení prvního hasičského sboru dobrovolných hasičů ve Velvarech se stalo setkání požárních automobilů PyroCar 2014 na letišti Hřiště v Přibyslavi. Ve spolupráci s firmou Požární bezpečnost jsme zde představili nejen osvědčené analogové vysílačky HYT, ale bylo zde možné si vyzkoušet čistý zvuk, snadné ovládání a příjemnou ergonomii digitálních radiostanic značky Hytera. Protože ani v této oblasti nechtěli dobrovolní hasiči zůstat pozadu, byl stánek neustále obklopen zájemci všech věkových kategorií.

 

„PyroCar je největší setkání dobrovolných hasičů a požárních automobilů v České republice. Hasiči tentokrát do Přibyslavi přijeli s 303 auty, čímž vytvořili oficiální národní rekord. Přivezli s sebou na osmdesát historických hasičských stříkaček, především pak těch koněspřežných,“ uvedl za pořadatele Jiří Votava mladší a dodal, že další zhruba stovku vozidel představily i jednotky profesionálních hasičů.

PyroCar byl pro dobrovolné, ale i profesionální hasiče, kteří se přišli podívat, ideální příležitostí na jednom místě shlédnout a mnohdy také vyzkoušet vše, co této profesi usnadňuje práci. Organizátoři odhadují počet návštěvníků na 25000.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/vysilacky-hytera-setkani-pyrocar-2014/