Vysílačky HYT TC-610 na hřišti AC Sparta Praha v Synot lize!

Vysílačky HYT TC610 používá AC Sparta Praha

Vysílačky HYT TC610 na stadionu AC Sparta Praha

 

AC Sparta Praha je ikonou českého fotbalu, za více než 120 let své existence zaznamenal klub řadu úspěchu v domácích soutěžích i na mezinárodní scéně. V novodobé historii České republiky patří Spartě jednoznačné prvenství v domácí nejvyšší fotbalové lize se 12 tituly mistra České republiky. V letošním ročníku nejvyšší soutěže se umístila na druhém místě.

Fotbalové zápasy jsou strhující podívanou, fotbal je dlouhodobě nejpopulárnější kolektivní hrou na světě s miliony fanoušků. Organizace fotbalových utkání je náročný úkol, špičkové stadiony prvoligových týmů v České republice pojmou až 20 tisíc diváků a hlavním úkolem fotbalových klubů je zajistit jejich bezpečnost. K zabezpečení hladkého průběhu utkání je velmi důležitá rychlá a efektivní komunikace celého realizačního týmu.

Vysílačky HYT TC-610 pro spolehlivou komunikaci

Náš partner, firma Apexserv, s.r.o. navrhla a dodala fotbalovému klubu AC Sparta Praha radiovou síť s převaděčem Hytera RD625 a přenosnými vysílačkami HYT TC-610.

Radiová síť v této konfiguraci poskytuje realizačnímu týmu spolehlivou a rychlou komunikaci po celém sportovním areálu v Praze na Letné. Vysílačky HYT TC-610, při skvělém poměru cena/výkon, mají díky výkonnému reproduktoru špičkovou kvalitu hovoru, vysokou odolnost proti prachu a vodě charakterizovanou normou IP66 a dlouhou výdrž v provozu kterou zajišťuje Li-Ion akumulátor s kapacitou 2000mAh.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/vysilacky-hyt-tc-610-na-hristi-ac-sparta-praha-v-prvni-lize/