Vysílačky HYT TC-610 na hřišti AC Sparta Praha v Synot lize!

Vysílačky HYT TC610 na stadionu AC Sparta Praha

 

AC Sparta Praha je ikonou českého fotbalu, za více než 120 let své existence zaznamenal klub řadu úspěchu v domácích soutěžích i na mezinárodní scéně. V novodobé historii České republiky patří Spartě jednoznačné prvenství v domácí nejvyšší fotbalové lize se 12 tituly mistra České republiky. V letošním ročníku nejvyšší soutěže se umístila na druhém místě.

Fotbalové zápasy jsou strhující podívanou, fotbal je dlouhodobě nejpopulárnější kolektivní hrou na světě s miliony fanoušků. Organizace fotbalových utkání je náročný úkol, špičkové stadiony prvoligových týmů v České republice pojmou až 20 tisíc diváků a hlavním úkolem fotbalových klubů je zajistit jejich bezpečnost. K zabezpečení hladkého průběhu utkání je velmi důležitá rychlá a efektivní komunikace celého realizačního týmu.

Vysílačky HYT TC-610 pro spolehlivou komunikaci

Náš partner, firma Apexserv, s.r.o. navrhla a dodala fotbalovému klubu AC Sparta Praha radiovou síť s převaděčem Hytera RD625 a přenosnými vysílačkami HYT TC-610.

Radiová síť v této konfiguraci poskytuje realizačnímu týmu spolehlivou a rychlou komunikaci po celém sportovním areálu v Praze na Letné. Vysílačky HYT TC-610, při skvělém poměru cena/výkon, mají díky výkonnému reproduktoru špičkovou kvalitu hovoru, vysokou odolnost proti prachu a vodě charakterizovanou normou IP66 a dlouhou výdrž v provozu kterou zajišťuje Li-Ion akumulátor s kapacitou 2000mAh.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/vysilacky-hyt-tc-610-na-hristi-ac-sparta-praha-v-prvni-lize/