Seminář v Brně představil nové komunikační technologie Hytera

Zástupci společností DCom a Hytery Mobilfunk  21 a 22.5.2019  společně představili zákazníkům i partnerům nové komunikační technologie Hytera.  Seminář se konal letos již po sedmé tentokrát proběhl nově v příjemném prostředí hotelu Rakovec u Brněnské přehrady.

Seminář v hotelu Rakovec představil moderní technologie Hytera
Seminář v hotelu Rakovec představil moderní komunikační technologie Hytera

Za společnost Hytera Mobilfunk pozdravil účastníky semináře viceprezident pro obchod ve východní Evropě. Tematicky zaměřené prezentace vedl obchodní ředitel HMF pro východní Evropu Gabor Breitner a za společnost DCom Rudolf Toužín.

Společnost Hytera v roce 2018

Hytera je již několik let druhým největším výrobce profesionální komunikační techniky a stále rychle roste. Zatímco běžný růst v oboru je přibližně 5%, Hytera dosahovala v minulých letech průměrného růstu 35%. V minulém roce dosáhl obrat společnosti téměř 1 miliardy USD.

Součástí skupiny Hytera se v minulých letech stalo několik významných světových výrobců. Především se jedná o britskou společnost Sepura, která největším světovým výrobcem TETRA terminálů pro bezpečnostní sektor. Dále se jedná o společnosti Teltronic, který je významným dodavatelem komplexních řešení pro veřejnou dopravu a v ne poslední řadě rovněž společnost Norsat, která dodává komponenty pro satelitní komunikaci.

Důležitým úkolem v minulém roce byla integrace těchto společností do skupiny Hytera, aby bylo možné využít vzájemné synergie.

Hytera nabízí ucelená technická řešení pro všechny hlavní světové standardy profesionální komunikace mezi patří zejména DMR, TETRA a LTE.

Klíčem k úspěchu společnosti jsou investice do výzkumu a vývoje. Do výzkumu a vývoje investuje každých rok 15% svých příjmů. Ve výzkumu a vývoji pracuje přes 40% zaměstnanců společnosti. Hytera má po celém světě 10 výzkumných a vývojových center.

Další důležitou oblastí je výroba. Firma se neustále snaží zlepšovat kvalitu svých výrobků. Přes 45% výrobních procesů je již plně automatizováno. Hytera nyní vyrábí ve 4 výrobních centrech Shenzhen, Hebi, Zaragoza a Toronto. Jejich celková kapacita dosahuje 5 milionů jednotek.

Velký důraz klade společnost na sociální odpovědnost. Poskytuje technologie a zkušenosti k podpoře pomoci při živelných katastrofách a podpoře těch, kteří to potřebují po celém světě.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/seminar-nove-komunikacni-technologie-hytera/