Profesionální vysílačky Hytera AP5 a BP5 skvělý zvuk, funkce a Bluetooth

Profesionální vysílačky Hytera AP5 a BP5

Hytera pokračuje v rychlé modernizaci produktového portfolia. Nyní představila dvě nové řady vysílaček pro profesionální použití. Nové profesionální vysílačky poskytnou uživatelům okamžitou komunikaci, vyšší efektivitu a produktivitu. Řada AP5 obsahuje dvě analogové vysílačky AP515 a AP585. V řadě BP5 se představují dvě digitální vysílačky BP515 a BP565 v digitálním standardu DMR zpětně kompatibilní s analogovými. Digitální modely nabízí pokročilé funkce jako je například prioritní přerušení, šifrování hovorů, textové zprávy a bluetooth. Ochrana proti vodě a prachu odpovídá IP54, ale volitelně může být dle požadavků IP67.

Profesionální vysílačky Hytera AP5 a B5 se představují

Produktové video pro nové řady profesionálních vysílaček Hytera.

Analogové vysílačky AP5 a digitální BP5 pro profesionální použití

Každá řada nabízí dva modely. AP5 nabízí analogové vysílačky. Základní model AP515 je bez displeje a klávesnice. Model AP585 je vybaven displejem s úhlopříčkou 1,4″ a plnou klávesnicí. Digitální řada BP5 obsahuje opět základní model tentokrát s označením BP515. Vyšší model BP565 je vybaven displejem s úhlopříčkou 1,77″ a omezenou klávesnicí s tlačítky pro pohyb menu a třemi funkčními programovatelným tlačítky. Všechny vysílačky jsou oproti starším modelům menší a lehčí s hmotností 200 – 230g.

Kvalitní zvuk i v hlučném prostředí

Všechny vysílačky jsou vybaveny výkonným 3W reproduktorem a pokročilými funkcemi pro potlačení okolního hluku a díky tomu umožňují bezpečnou komunikaci i v hlučném prostředí.

Vylepšený komunikační dosah

Moderní a inovativní řešení přijímače využívající nové komponenty zajistilo jeho vyšší citlivost a vylepšilo komunikační dosah oproti starším modelům vysílaček o 11%.

Rychlé nabíjení a dlouhá výdrž v provozu

Nabíjení probíhá přes stolní nabíječ nebo přes USB-C port a je velmi rychlé. Digitální vysílačky se základní baterií vydrží v provozu dle standardního cyklu cca 16 hod. S výjimkou modelu AP515 se nové vysílačky plně nabijí do dvou hodin. AP515 využívá jiný typ baterie a její nabíjení trvá cca 3 hodiny.

Pokročilé funkce a Bluetooth

Profesionální vysílačky řady AP5 a BP5 jsou nabité řadou pokročilých funkcí. Všechny modely mohu být vybaveny Bluetooth rozhraní, které standardně slouží pro připojení hovorového příslušenství. V případě nových vysílaček je možné využít Bluetooth i k bezdrátovému programování parametrů. Všechny vysílačky nabízí podporu oblíbené pěitónové selektivní volby Select V. Jednoduché a bezpečné ovládaní zjednodušuje hlasové potvrzení nastavení komunikační zóny a provozního kanálu. Všechny vysílačky mají rovněž podporu funkce Scan pro sledování provozu na kanálech, VOX pro hlasové přepínání příjem vysílání, bezpečnostní funkce jako osamocený pracovník nebo nouzové volání. Digitální vysílačky podporují základní šifrování a na přání roaming nebo prioritní přerušení hovoru.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/profesionalni-vysilacky-hytera-ap5-a-bp5-skvely-zvuk-funkce-a-bluetooth/