Přenosná radiostanice (vysílačka) HYT TC-610

 

Vysílačka Hyt TC-610

Vysílačka Hyt TC-610

Profesionální radiostanice  HYT TC-610 určená pro náročné provozy, kde může být vystavena nešetrnému zacházení, prachu, špíně, vodě, apod. Vysílačka splňuje požadavky krytí IP66 je odolná proti prachu a stříkající vodě a je tak vhodná pro použítí v prostředích s vysokou vlhkostí a znečištěním v průmyslu, stavebnictví, je vhodná pro hasiče a záhranáře. Kryt TC-610 je vyroben ze dvou materiálů a umožňuje velmi dobré držení. Standardně je vysílačka vybavena Li-Ion akumulátorem  2000 mAh, který umožňuje v běžném režimu provoz po dobu 14h.

 

 

 

 

Vysílačky HYT TC-610 v akci

Hlavní přednosti radiostanice HYT TC-610

Přepínání velkého malého/výkonu
Velký/malý vysílací výkon lze přepnout jediným stsiskem tlačítka. Velký výkon poskytuje velkž dosah, malý výkon prodlužuje pohotovostní režim. (šetří baterii)

Programovatelný kanálový rastr 12,5 kHz/25KHz
Kanálový rastr lze snadno měnit podle potřeby, bez nutnosti pořízení nové radiostanice.

Monitor
Monitor umožňuje uživateli sledovat aktuální provoz na daném kanále, což je obzvláště užitečné při příjmu slabého signálu.
Úsporný režim
Pokud s radiostanicí není manipulováno a na daném kanálu není žádná aktivita, přejde radiostanice do úsporného režimu, což prodlužuje operační dobu.
Indikace stavu baterie
Upozorňuje uživatele, že je třeba baterii nabít nebo vyměnit za nabitou.
Zamknutí požadovaného kanálu
Používaný kanál lze „uzamknout“, takže jej nemohou používat ostatní účastníci
Time-Out Timer
Funkce umožňuje nastavit dobu, po kterou může účastník vysílat (odpadá možnost zablokování kanálu jediným účastníkem), čímž dochází k efektivnějšímu využití kanálu.
Programování pomocí PC
Pro každého uživatele je možné pomocí PC naprogramovat požadované funkce
Klonování
Nastavení funkcí lze snadno kopírovat z jedné radiostanice do druhé.
CTCSS/CDCSS
Použití kódů CTCSS/CDCSS ro skupinu účastníků umožňuje předcházet nežádoucí komunikaci na stejném kmitočtu.
Squelch- volitelná úroveňotevření(0-9)
Minimalizuje rušení nežádoucími signály a umožňuje slyšet slabé signály.
Skenování kanálů
Skenování umožňuje sledovat provoz na několika kanálech najednou. Po stisku tlačítka začne radiostanice skenovat všechny kanály v seznamu. Pokud na některém kanálu zaznamená aktivitu, skenování se ukončí a uživatel uslyší probíhající komunikaci.
Ovládání hlasem (VOX)
Ovládání hlasem umožňuje uživateli mít volné ruce.

Ochrana proti vodě- krytí třídy IP66
V těžkých podmínkách na stavbách, apod. lze očekávat znečištění radiostanice. I za těxhto podmínek Vám radiostanice TC-610 zajistí spolehlivou komunikaci, navíc její vynikající odolnost proti vodě Vám umožní znečištěnou radiostanici omýt (některé jiné radiostanice s nedostatečnou ochranou proti vodě nemusí po umytí fungovat).
Vyrobeno metodou dvojího vstřikování
TC-610 je vyrobena metodou dvojího vstřikování, což je velmi složitá a nákladná technologie. Díky této technologii se radiostanice dobře drží v ruce a je velmi odolná při pádu.
Výkoný reproduktor a velký dosah
Radiostanice je vyavena výkonným reproduktorem o průměru 45 mm (v běžných radiostanicích se používají reproduktory o průměru 36 mm), který poskytuje čistý a jasný zvuk i v hlučném prostředí. Vysoký vysílací výkon (5W v pásmu UHF) umožňuje velký dosah.
Indikace stavu baterie
Běžné radiostanice, které nemají displej, obvykle nejsou vybaveny žádnou indikací stavu baterie. TC 610 Vám umožňuje zjistit stav baterie pouhým stiskem tlačítka rozsvítí se tříbarevná LED, která indikuje stav baterie.
Jedinečná konstrukce
Upevnění baterie je řešeno s důrazem na kvalitní kontakt mezi baterií a radiostanicí a také s ohledem na snadnou manipulaci.

Obsah balení

  • Vysíllačka HYT TC-610
  • Anténa
  • Li-Ion akumulátor BL1204 nebo BL2001
  • Rychlonabíječ
  • Klips na opasek
  • Poutko pro nošení radiostanice
  • Návod k obsluze

 

Ikona PDF souboruProduktový list radiostanice Hyt TC-610 ke stažení

 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/prenosna-radiostanice-tc-610/