Osobní kamera VM550 pro vysílačky Hytera vhodné řešení pro policii

Hytera rozšiřuje nabídku chytrého příslušenství pro své digitální vysílačky. Špičkovou osobní kameru VM685 představenou v první polovině letošního roku nyní doplňuje kompaktní kamera VM550 s hmotností pouhých 145g. Kamera opět propojuje funkci osobní kamery a mikrofonu s reproduktorem, který lze k radiostanici připojit kabelem nebo bezdrátově pomocí Bluetooth. 

Osobní kamera VM550 pro vysílačky Hytera je vhodné řešení pro městské policie

Osobní kamera VM550 kombinuje více funkcí v jediném kompaktním zařízení

Nová osobní kamera VM550 kombinuje více funkcí v jediném kompaktním zařízení. Kamera s vysokým rozlišením umožňuje zaznamenávat fotografie a videa v HD kvalitě. Bezdrátový  Bluetooth mikrofon s reproduktorem s audio výkonem 2W zajišťuje vysokou kvalitu zvuku s možnosti záznamu i v hlučných prostředích. Radiová komunikace pomocí vysílačky může být rychle odbavena pomocí velkého PTT tlačítka.

Hlavní přednosti osobní kamery Hytera VM550

  • Jednoduchý funkční desgin – stisknutím jediného tlačítka spustíte video záznam nebo nahrávání hlasu
  • Lehké a kompaktní provedení – hmotnost kamery včetně 2500mAh baterie je pouze 145g
  • Odolná a spolehlivá – kamera vyniká odolností proti prachu a vodě podle specifikace IP67 a je možné ji používat i v náročných podmínkách
  • Vynikající kvalita záznamu – kamera poskytuje HD rozlišení, video a fotografie zaznamenává ve vynikající kvalitě
  • Čistá komunikace – reproduktor s výkonem 2W zajistí vysokou kvalitu hovoru i v hlučném prostředí
  • Spojuje více funkcí do jednoho zřízení a tím snižuje nároky na obsluhu a údržbu

Osobní kamera a mikrofon pro vysílačky je výhodné řešení pro městkou policii

Strážnici městských policií jsou vybavování celou řadou moderních technických pomůcek, které usnadňují výkon služby a zlepšují jejich bezpečnost. S přibývajícím počtem těchto prostředků se ovšem zvyšují nároky na obsluhu, výcvik a údržbu. Vysílačky jsou tradičním komunikačním prostředkem. Jsou velmi efektivní pro řízení týmovou komunikaci, neboť umožňují velmi rychlou komunikaci s celou skupinou uživatelů. Osobní kamery jsou moderní prostředek, který nabízí možnost zaznamenat průběh výkonu služby. Poskytují důkaz o průběhu řešení události a poskytují zpětnou vazbu pro zlepšování postupů. Osobní kamera VM550 propojuje obě zařízení  a tím snižuje nároky na obsluhu a údržbu. Uživatel nemusí být ověšen řadou technických zařízení.

Osobní kamera VM550 pro vysílačky Hytera nabízí špičkové funkce

Výkonná baterie zajistí dlouhou výdrž v provozu

Osobní kamera Hytera VM550 je vybavena výkonnou baterií s velkou kapacitou a možností rychlého nabíjení. Nová kamera VM550 je připravena nahrávat této baterii až 7 hodin. V pohotovostním režimu vydrží až 200 hodin. Díky své velikosti a nízké hmotnosti je možné ji vložit téměř do každé kapsy. Osobní kamera VM550 je ideálním společníkem pro širokou škálu použití, pro které je zapotřebí komplexní fotografické dokumentace, aby se zajistilo uchování důkazů. Obrázky a videa lze ukládat z fotoaparátu buď přes USB kabel, Bluetooth nebo Wi-Fi.

Robustní odolné provedení zajistí provoz i v náročných podmínkách

Osobní kamera VM550 je robustní a odolná. Splňuje požadavky kladené standardem na nárazy a vibrace MIL-810G a IP67 na odolnost proti prachu a vodě. Kameru lze díky tomu bez problémů použít i v drsných podmínkách.  VM550 je plně kompatibilní s multi-režimovými radiostanice PDC760 a PTC760 a digitálními radiostanice PD785 a PD985.

Přenos a uložení dat z osobní kamery

Hytera pro své osobní kamery nabízí komplexní systém přenosu, uložení a správu záznamů pořízených pomocí osobní kamery.Možnosti sběru a uložení dat z osobní kamery

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/osobni-kamera-vm550-pro-vysilacky-hytera-vhodne-reseni-pro-policii/