Nový e-shop v provozu

Nový internetový obchod společnosti DCom, spol. s r.o. Tento týden jsme uvedli do provozu v pořadí již třetí verzi našeho e-shopu na adrese www.wifi-obchod.cz. Nový internetový obchod je založen na zcela novém jádře redakčního systému i nadstavbovém obchodním modulu. Předností a nových možnosti pro jeho uživatele i obchodníky je mnoho. Na první pohled zaujme atraktivní moderní vzhled, přehlednost a snadné ovládání. Kromě toho nabízí optimalizaci vzhledu tablety a mobilní telefony, automatický export pro srovnávače zboží, lepší optimalizaci pro vyhledávací stroje.

Stejně jako původní e-shop obsahuje i nová verze širokou nabídku radiokomunikační techniky, radiostanice Hyt a Hytera, antény a příslušenství z naší vlastní produkce. Před spuštěním obchodu jsme doplnili sortiment o přenosné převaděče RD965, digitální radiostanice do výbušného prostředí PD795Ex a příslušenství, které v nabídce původního obchodu chybělo.

V souvislosti se spuštěním nového obchodu jsme se rozhodli rozšířit možnosti odběru zboží a navázali jsem spolupráci se síti odběrných míst www.ulozenka.cz, která nabízí možnost za výhodnou cenu vyzvednout si objednané zboží v celkem 9 městech v České republice a jedno pracoviště je rovněž k dispozici i v Bratislavě na Slovensku.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/novy-e-shop-provozu/