Nový ceník pro vysílačky Hytera přináší možnost volby příslušenství

Hytera vyslyšela přání zákazníku na variabilnější nabídku příslušenství ke svým výrobkům a představila nový ceník pro své analogové i digitální DMR radiostanice, který poskytuje zákazníkům možnost zvolit si součásti balení přenosných i vozidlových vysílaček dle svých požadavků.

Vysílačky Hytera poskytují okamžikou komunikaci

Vysílačky Hytera nyní s možností volby příslušenství

Nový ceník nabízí především volný výběr příslušenství dodávaného jako součást základního balení. Hytera zrušila základní balíčky, v jejichž rámci byly přenosné vysílačky standardně nabízeny s určitým typem antény, akumulátoru a nabíječky. Vozidlové radiostanice byly nabízeny s jediným základním typem mikrofonu.

Všechny analogové i digitální radiostanice s vyjímkou PMR vysílaček a základní modelové řady digitálních vysílaček řady PD3 jsou nyní v ceníku uvedeny bez příslušenství. Ke každé přenosné radiostanici je třeba si zvolit vhodnou anténu a akumulátor (baterii).  Pro nabíjení vysílačky může zákazník zvolit některou z nabízených nabíječek, případně radiostanici objednat bez nabíječe. Tato varianta je vhodná pro uživatele, kteří chtějí pro nabíjení využívat multinabíječe. Pro mobilní radiostanice je třeba zvolit vhodný typ mikrofonu, další příslušenství zahrnující napájecí kabel a držák je vždy součástí standardního balení.  Nový ceník si můžete stáhnout zde. V ceníku jsou žlutě označeny položky, které byly původně součástí základních balíčků.

Uvedená změna byla provedena i v našem e-shopu , kde lze rovněž vybírat vhodné příslušenství, které nejlépe vyhovuje požadavkům zákazníka.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/novy-cenik-pro-vysilacky-hytera/