Konferenci distributorů Hytera 2016 hostila Praha

MinulHytera konference distributorů v Prazeý týden od 13-tého do 15-tého dubna se sešli v Praze distributoři Hytera z celé východní a jižní Evropy. Akce se účastnilo více než 80 lidí. Praha převzala štafetu po Budapešti, kde se konalo několik předchozích setkání.

Hytera na konferenci představila novinky v oblasti svých technologií pro standardy DMR a TETRA včetně aplikací a příslušenství. Během konference byly představeny funkční systémy a aplikace, které v nejbližší době Hytera uvede na trh. Účastníci konference se mohli seznámit s jejich možnostmi. Zajímavé byly informace o rozvoji firmy, která dosáhla pozice druhého největšího výrobce profesionálních radiostanic, během letošního roku bude Hytera po celém světě zaměstnávat 5000 lidí a loni bylo v německém Bad Munderu otevřeno nové technologické centrum.Vlastní řešení založené na spolupráci s radiostanicemi nebo systémy od Hytery představili partneři z Itálie a Polska. Kromě přednášek byly přestávky a večery využity pro seznamování jednotlivých partnerů a vzájemnou výměnu zkušeností.

Na konci konHytera ocenění pro DComference bylo několik partnerů oceněno za výsledky své práce v minulém roce. DCom získal ocenění za vynikající řešení DMR Tier III trunkové sítě pro Třinecké železárny, které je největším projektem s jednou základnovou stanicí ve střední a východní Evropě.

Markus Oltmanns, ředitel podpory prodeje k pražské konferenci uvedl: „Setkání distributorů v Praze proběhlo v rodinné atmosféře. Bylo tu několik zajímavých workshopů, čas na poznání a rozšíření vzájemné spolupráce. Je úžasné vidět, jak skvělý partneři pracují ve východní a jižní Evropě“.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/konferenci-distributoru-hytera-2016-hostila-praha/