Konec jedné legendy, ukončili jsme prodej radiostanice Hyt TC700P

S lítostí oznamujeme , že po více než 2 letech od oznámení výrobce o ukončení výroby jsme vyprodali naše skladové zásoby a tím jsme definitivně ukončili prodej oblíbené radiostanice Hyt TC700P.

Profesionální radiostanice Hyt TC700P je skutečnou legendou především mezi dobrovolnými hasiči

Radiostanice Hyt TC700P skutečný bestseller

Radiostanice Hyt TC700P byla skutečným bestsellerem v naší nabídce. V prodeji byla tato vysílačka od roku 2006 ve verzi TC700V a následně od roku 2012 až dosud byla dodávána v modernizované verzi TC700P. Tak dlouhou dobu bohužel již patrně žádný další model v nabídce v budoucnu nebude. Hlavní problémem je omezená doba dostupnosti klíčových komponent. Výrobce musí v případě výměny klíčových komponent výrobek znovu nechat schválit a to je velmi nákladné.

Radiostanice TC700P si velkou oblibu získala především u dobrovolných hasičů a na železnici, ale používá se třeba i pro telemetrické aplikace. Během let byly na český a slovenský trh dodány tisíce kusů. Hlavní přednosti této radiostanice jsou robustní provedení, jednoduché ovládání, výkonná Li-Ion baterie a podpora pětitónové selektivní volby.

Nové digitální vysílačky nahrazují analogové modely

Stejně jako ostatní významní výrobci i Hytera postupně nahrazuje analogové radiostanice digitálními modely. Digitální vysílačky využívající digitální standard DMR jsou se svými analogovými předchůdkyněmi zpětně kompatibilní. Mohou pracovat v digitálním i analogovém režimu. Některé podporují i analogovou pětitónovou signalizaci.

Provoz v digitálním režimu nabízí řadu výhod. Digitální vysílačky lepé využijí frekvenční spektrum, nabízí lepší kvalitu hovoru s možností zabezpečení proti odposlechu, pokročilé služby včetně určení polohy pomocí GPS, delší vydrž v provozu na baterii.

Vyberte si digitální vysílačky Hytera

Společnost Hytera má široké portfolio digitálních vysílaček standardu DMR. Jak náhradu mohou zákaznici s ohledem na konkrétní použití a požadavky vybírat z následujících modelů:

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/konec-jedne-legendy-ukoncili-jsme-prodej-radiostanice-hyt-tc700p/