Hytera dodala v roce 2013 přes milión radiostanic

Produktové portfólio vysílaček Hyt a HyteraHytera dodala v roce 2013 přes jeden milión profesionálních radiostanic. Z toho bylo 60% prodáno na mezinárodním trhu mimo Čínu . Tyto výsledky ukazují, že si již Hytera ve světě vybudovala velmi dobré povědomí a uznání, stala se předním výrobcem profesionálních radiostanic a komunikačních systémů. Zákazníci tak nadělili Hyteře svým zájmem o její výrobky pěkný dárek ke dvacátým narozeninám.

Profil společnosti Hytera

Hytera byla založena v roce 1993 v Shenzhenu v Číně a za dvacet let vyrostla v klíčového hráče v segmentu profesionálních mobilních radiostanic (PMR) s velkou základnou zákazníků ve více než 80 zemích a regionech po celém světě. Výzkumné a vývojové oddělení společnosti dnes zaměstnává přes 1000 inženýrů a firma investuje do výzkumu a vývoje nových výrobků a technologií přes 10% svých příjmů. Hytera se aktivně podílí na vývoji globálních standardů pro radiové komunikační systémy a je jedním z mála světových výrobců, kteří vyvíjí špičkové produkty pro systémy DMR, TETRA a PDT.

Prodejní síť společnosti pokrývá s současné době přes 100 zemí a regionů, po světě vlastní 3 dceřiné společnosti (USA, Velká Británie, Německo), 14 poboček a 8 kanceláří. Na potřeby svých zákazníků Hytera okamžitě reaguje prostřednictvím spolupráce s 600 partnery po celém světě. Od svého založení společnost zřídila přes 1000 profesionálních komunikačních sítí a poskytuje řešení pro více než 5 miliónů zákazníků.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/hytera-dodala-roce-2013-pres-jeden-milion-radiostanic/