Hlasujte v anketě Dobrovolní hasiči roku

Ankteta Dobrovolní hasiči rokuJiž pouze několik dnů zbývá do ukončení hlasování ze kterého vzejde pořadí finalistů jednotek a sborů dobrovolných hasičů, přihlášených do ankety Dobrovolní hasiči roku 2014. Aktuálně registrují organizátoři více než 25 tisíc platných hlasů. Samotné hlasování je velmi jednoduché. Hlas lze udělit vyplněním webového formuláře nebo zasláním SMS. Veškeré podrobnosti naleznete v záložce HLASOVÁNÍ na webové stránce ankety www.adhr.cz. Hlasovat je možné až do čtvrtka 30.10.2014 do 24:00 hod.

Vaše hlasování pomůže jednotkám a sborům, které se umístí na prvních třech místech a získají tak nejen ocenění za svoji činnost, ale také věcné a finanční prostředky, které do ankety věnovali její partneři na podporu činnosti a rozvoje dobrovolných hasičů. Celkem bude rozděleno 1 250 tis. Kč, 30 ks radiostanic Hytera a 5 ks zásahových tabletů GINA.

Naše podpora v anketě Dobrovolní hasiči roku

DCom se rozhodl věnovat všem oceněným jednotkám a sborům dobrovolných hasičů radiostanice Hytera. Hytera je přední světový dodavatel komunikačních systémů a její výrobky využívá řada dobrovolných i profesionální jednotek na území ČR, kteří oceňují jejich odolnost, vynikající užitné vlastnosti a skvělý poměr cena / výkon. Třicet radiostanic Hytera bude rozděleno následujícím způsobem: ocenění na prvním místě získají digitální radiostanice Hytera PD705, pro druhé místo jsou určeny oblíbené modely HYT TC700P, sbory a jednotky na třetím místě získají odolné vysílačky HYT TC610.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/hlasujte-dobrovolni-hasici-roku/