ACCESNET-T IP pro profesionální systémy TETRA

Základnová stanice AccessNet-T  Radiový systém ACCESSNET-T IP TETRA od společnosti Hytera je vysoce škálovatelný digitální mobilní systém podle standardu TETRA.

Radiový systém ACCESSNET-T IP TETRA od společnosti Hytera je vysoce škálovatelný digitální mobilní systém podle standardu TETRA. Infrastrukturu je možné použít pro digitální radiové sítě od velikosti jedné základnové stanice (buňky) až po národní sítě. ACCESSNET-T IP využívá ne-hierarchickou buňkovou síťovou architekturu, která ho činí nezávislou na topologických omezeních.
ACCESSNET-T IP podporuje centralizovanou i decentralizovanou síťovou architekturu.To umožňuje optimálně uspokojit všechny požadavky uživatelů. Systémová architektura je vytvořena na míru trhu profesionálních mobilních radiostanic (PMR), poskytuje nepřekonatelnou spolehlivost systému na základě propracovaného konceptu redundance , stejně jako výjimečné robustnosti Flexibilní síťová struktura a návrh systému dovolují škálovatelná řešení na míru pro širokou škálu požadavků na dostupnou kapacitou existující v rámci stávajících systémů. ACCESSNET-T IP by vyvinut na základě vydaných specifikací Evropského Telekomunikačních Standardizačního Institutu (ETSI) a odpovídá všem požadavkům mezinárodně uznaného standardu TETRA.

ACCESSNET Tolologie systému

Důsledné použití pokročilé IP technologie

ACCESSNET-T IP využívá nejpokročilejší IP technologii pro signalizaci, management a komunikační funkce. ACCESSNET-T I používá IP protokol pro svou interní síť, v interní systémové struktuře a pro integraci aplikací. Použití IP routingu místo statického routingu pomáhá předcházet úzkým a kritickým místům (SPoF) v systémové architektuře.

Výkonné aplikace

ACCESSNET-T IP podporuje implementaci výkonných aplikací a všech jejich požadavků. Aplikace mohou snadno přistupovat ke komplexním hlasovým a datovým službám pomocí IP protokolu prostřednictvím společného rozhraní. Aplikace mohou využívat různé operační systémy, standardní komunikační protokoly a rozhraní. Aplikace mohou být provozovány na vzdálených pracovních stanicích a serverech a připojeny pomocí běžných přenosových sítí LAN nebo WAN. ACCESSNET-T IP otevírá široké spektr um aplikací umožňující implementaci TETRA řešení upravených uživateli na míru, které jsou vytvořeny na základě standardních produktů.
ACCESSNET-T IP podporuje současný běh více aplikací a rovněž zajišťuje komplexní funkce pro monitoring přenosových tras mezi systémem TETRA a jeho aplikacemi pro detekci neautorizovaných přístupů. Mimoto ACCESSNET-T IP obsahuje mechanismus, který spolehlivě izoluje systém TETRA od jeho aplikací pro zajištění maximální stability.

ACCESSSNET-T IP Výhody a klíčové vlastnosti

Použití existující IP infrastruktury

  • Na IP založené propojení jednotlivých síťových komponent umožňuje použití existující IP infrastruktury, není tedy třeba budovat zvláštní přenosové trasy a tím se snižují náklady výstavbu systému.
  • Vysoce kvalitní IP sítě vhodné pro hlasovou komunikaci již existují na mnoha místech

Systém může růst postupně podle požadavků

  • ACCESSNET-T IP může být flexibilně rozšiřován podle požadavků zákazníka – od jedno-buňkového systému po národní síť.

Síťová architektura je navržena pro flexibilitu

  • Decentralizovaná nebo centralizovaná síťová topologie
  • Maximální flexibilita: Rozdělení bran a síťových přechodů lze přizpůsobit v síti decentralizovaných uzlů

Bezpečnost, spolehlivost a odolnost proti poruchám

  • Skvělá kvalita hovoru díky použití digitální technologie TETRA
  • Podporuje šifrování TETRA (E2EE a AIE) a autentifikaci
  • Vynikající spolehlivost systému díky inteligentní koncepci a robustnímu systémovému návrhu

Přímý odkaz na tento článek: https://www.hyt.cz/accesnet-t-ip-pro-profesionalni-systemy-tetra/